Omezení provozu během slavností

1. 9. 2023

Omezení provozu na komunikacích

  • Od 8. 9. 2023 (odpoledne) do 11. 9. 2022 bude úplná uzavírka ulice Poštovní, Masarykova náměstí, ulice Nádražní
  •  9. 9. 2023 od 9:00 – do 12:00 hodin je plánováno omezení provozu na ulicích Sokolovské, Všehrdově a Palackého náměstí.
    Celý úsek bude po dobu průvodu uzavřen. Průvod protne silnici I/55 na křižovatce ulic Sokolovská, Všehrdova, Maršála Malinovského a Velehradská třída. Dle stanoviska policie bude vyznačena objízdná trasa. Pouštěny budou pouze autobusy linkové dopravy.
  • 9. 9. 2023 (od 6.00 h.) uzavírka ulice Vinohradské

Parkování

Žádáme účastníky a návštěvníky slavností, aby k dopravě na slavnosti zvážili i jiné možnosti, než osobní automobil. Pro návštěvníky, kteří nebudou mít jinou možnost dopravy, než osobní automobil, budou k dispozici zpoplatněná parkoviště u vlakového nádraží ČD Jih a ČD Sever, parkoviště Na Stavidle, v ulici Obchodní u OD Centrum, na Velehradské třídě (naproti autobusového nádraží), případně na náměstí Míru u kina Hvězda (pozor, omezený příjezd a výjezd po dobu průvodu).
Uvedená parkoviště jsou zpoplatněna pouze v pracovní dny a v sobotu dopoledne.
V krátké vzdálenosti od centra města je možné bezplatně parkovat na Studentském náměstí nebo na parkovišti u Zimního stadionu. U parkovišť přímo v centru města (například na náměstích) je třeba počítat s tím, že některá budou nepřístupná s ohledem na uzavírky komunikací.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Translate »
crosslist